גדעון רייכר נלחם בשבילכם!

21 ביולי 2014

גדעון רייכר בשבילכם/רכב מיד שנייה שהביא את הלקוח לבכייה מרה

Filed under: רכב,שלמה SIXT — גדעון רייכר @ 13:16

עמית, עלם רב חן, פנה לחברת שלמה SIXT רבת התהילה וביקש לרכוש מכונית יד שנייה. רונן מסניף רעננה איש מכירות שלשונו מהירה שכנע אותו לסגור עיסקה. בקשתו של הלקוח הייתה חדה: אני מבקש רכב שלא עבר תאונה. הוא נדרש לשלם תחילה 4000 שקלים בארבעה תשלומים על חשבון הרכישה שטרם התבצעה. הובטח לו באותה שיחה כי במידה ויחזור בו מכוונת הרכישה יוחזר לו כספו במלואו אולם יחוייב ב500-שקלים עבור הטירחה שגרם לחברה.

כאשר בחן את הרכב המוצע גילה כי הכלה בעלת מום שמכביד על נסיעתה : השמשה הקדמית הוחלפה בחדשה לאחר שכנראה נפגעה, הרכב לא התניע ושמר על זכות הדממה, ועוד ליקויים התגלו בו בבדיקה שיטחית וחפוזה.

עמית חש כי העיסקה איננה ראוייה ועל כן ביקש לבטלה.ברוב הגינותו הסכים לשלם 500 שקלים על אף העובדה שהוצעה לו מכונית פגומה, בניגוד להבטחה.

הוא יצא מסניף החברה ושב לביתו בידיעה כי הפרשה נחתמה ועליו להמשיך ולחפש מכונית ראוייה. כעבור יומיים התקשר אליו אסף, מנהלו של רונן שביצע את העיסקה שכשלה, וביקש ממנו שלא יבטלה. הוא הציע לו שפע של רכבים במיני גוונים ועמית חזר וקבע : תודה. אינני מעוניין. אסף אישר באנחה את הבקשה והשיחה הסתיימה.

חלפו ימים אחדים ואיריס החביבה התקשרה וניהלה עם עמית שיחה ארוכה בה הדגישה כי חשוב לה לשמר את המוניטין של החברה והפצירה בו להסכים להצעת רכישה של מכונית אחרת, יותר ראוייה. עמית דחה את ההצעה והבהיר לנציגה כי הוא התאכזב לגלות שהוצעה לו מכונית פגומה.

הנציגה אכן הודתה כי תחושתו נכונה ואף גילתה כי הנציג שניהל אתו בראשונה את המגע פוטר מעבודתו בשל התנהגות שאינה הולמת את מדיניותה של החברה.

השיחה נחתמה בהבטחה מפורשת כי כל כספו יוחזר לו במהרה וגם 500 השקלים אותם שילם עבור הסעת הרכב למקום בו בוצעה העיסקה שנכשלה.

עמית הודה לאיריס ואף ציין בשמחה כי היא החזירה לו את האימון בחברה רבת התהילה.

כאשר בדק בדרך שיגרה את חשבונו בבנק גילה למרבה האכזבה שלא רק שלא הוחזרו לו 500 השקלים, בהתאם להבטחה, אלא שהתשלומים הנוספים עבור הרכישה שלא הייתה, 1500, מדי חודש בחדשו ממשיכים להיגרע מחשבונו.

מרגע זה ואילך החלה מסכת שיחות מרגיזה בינו לבין נציגי החברה. נציגות המוקד, ביניהן דנה וקרן, הבטיחו לו כי הנושא יטופל בחומרה יתירה וכל כספו יוחזר לו בצירוף בקשת סליחה. אולם למרבה הרוגזה שוב הופרה ההבטחה. חשבונו חוייב במלוא התמורה, 2000 שקלים, עבור עיסקה שלא קמה ולא נולדה.

כאשר רוגזו הגיע למעלת רתיחה נאמר לו כי אם ברצונו לקבל את כספו יהיה עליו לחתום על מסמך המציין כי אין לו תביעות נגד החברה.

זה הרגע שבו פקעה סבלנותו והוא פנה אלינו בבקשת עזרה. תגובת "שלמה" הייתה מהירה, כל כספו הוחזר לו בהרף של שנייה.

ואנחנו שואלים את הנהלת החברה : כיצד קורה שלאחר שגליתם כי מדובר בתקלה ולדבריכם פיטרתם את הנציג שלא עמד באף מילה, מדוע אתם ממשיכים לטרטר לקוח שבקשתו הייתה פשוטה:ביטול עיסקה, ואפילו לא דרש מכם בקשת סליחה?

אין תגובות

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה

פוסט זה סגור לתגובות.

Powered by WordPress