גדעון רייכר נלחם בשבילכם!

22 במאי 2011

הלקוחה כעסה וחברת "נטויז'ן" חזרה בתשובה

Filed under: כללי — גדעון רייכר @ 9:43

עדי, עורכת דין רבת תושיה גוללה באזנינו את סיפורה מרתיח הדם של אמה.היא ביקשה מחברת הכבלים "נטויז'ן" לחבר את מחשב אמה לשרות החברה הנודעה. נציג מיומן ,באדיבות רבה, התמסר לבקשתה ומסר לה בחגיגיות שם משתמש וסיסמא ואיחל לה הצלחה . אמה הזעיקה לביתה איש מחשבים כדי שיסביר לה אודות מלאכת הגלישה וגם יחברה לסיסמא אולם זה גילה עד מהרה כי המחשב איננו מתחבר לחברה ומגלה סרבנות יתירה. בשרות הלקוחות של "נטויז'ן" הסבירה העלמה אוקסנה כי נפלה טעות במלאכת החיבור ועל כן שונתה הסיסמא והעלמה איחלה לה הצלחה בדרכה החדשה.

איש המחשבים שוב ניסה את כוחו במלאכת החיבור שלכאורה מתבצעת כדרך שיגרה אולם בתום שעתיים של המתנה עדיין סירבה "נטויז'ן" לקלוט את הלקוחה החדשה.

ושוב נכנסה הבת עדי לפעולה טלפנה לחברה ובתום המתנה של עשר דקות הגיבה רונית והציעה עזרה. עדי כפרקליטה מנוסה ביקשה לשוחח עם מנהל שירות הלקוחות אולם נתקלה בחומת סירוב מוצקה. רק לאחר שהפקידה את מספר תעודת הזהות שלה ואת טיב פנייתה אחסנו את הלקוחה במחלקת ההמתנה העמוסה לעייפה.עשר דקות חלפו ללא תגובה ועדי טלפנה שוב ובתום המתנה מורטת עצבים ומרגיזה נענתה ע'י טל שקישרה אותה עם אניס שהתבקשה לשוחח עם האם הממתינה המבקשת בשעה טובה ליהנות משרותי הגלישה.

בתום מסכת עינויים רבת חומרה שנמשכה למעלה משעה וחצי והסתיימה בתבוסה החליטה הבת בשם אמה להתנתק משירותי החברה שאיננה מסוגלת לבצע מלאכת חיבור פשוטה. זה הרגע שבו נכנס אלכס לתמונה הוא ביקש לדעת מדוע גמלה בלבה של הלקוחה ההחלטה המוזרה להתנתק משירותי החברה המופלאה . עדי פירטה באזניו את המסכת המבישה ואלכס המבקש להגן על משכורתו סירב למלא אחר בקשת הניתוק הפשוטה.עדי ביקשה כי יעבירה לאיש שרות אחר שימלא את בקשתה אולם נתקלה בחומה בצורה.

פנייתה אלינו באה בתום התרוצצות מכתובת אחת לחברתה, המתנה ממושכת לנציג החברה ואינאונות (אימפוטנציה) מוחלטת בכל הנוגע להתחברות טכנית פשוטה.

נכנסנו כמנהגנו לעובי הקורה ושיגרנו את התלונה להנהלת החברה אשר הגיבה במהירות רבה. עדי שבה אלינו בהתרגשות ובישרה לנו כי תלונתה טופלה, לדבריה, ביעילות רבה ואנשי החברה גילו כלפיה חום ואהבה והיא שיבחה אותנו על תרומתנו הצנועה וחתמה בפסוק שאנחנו מצטטים אותו בחדווה:" נותן ליעף כח ולאין אונים עוצמה רבה."

אנחנו מודים לה על הפסוק רב הריגשה ומיחלים לרגע שבו שוב לא יזדקקו לשרותנו ואנחנו נכריז על פנסיה מלאה.

אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URL

כתיבת תגובה

Powered by WordPress